Temat Samolot Samoloty 100 Różnych Znaczki pocztowe Z Postu Znak Z Wielu Krajów Do Kolekcji


Nowy produkt

zł18.14

zł19.09

-4%Tagi: Tanie: Temat Samolot Samoloty 100 Różnych Znaczki pocztowe Z Postu Znak Z Wielu Krajów Do Kolekcji, wysokiej jakości Temat Samolot Samoloty 100 Różnych Znaczki pocztowe Z Postu Znak Z Wielu Krajów Do Kolekcji, dostawcy Naklejki z Chin.

zauważ: Proszę Używać koszyk na Zakupy, Jeden Freightage Obejmuje Kilka Produktów. 100 Różne przez Kraj Szczegóły produktu wszystkie są prawdziwe i używane znaczki pocztowe z po znaku, przyszedł z wielu krajów z stempla pocztowego.
1. proszę potwierdzić swój najnowszy adres podczas składania zamówienia, upewnić się, że adres jest poprawny, będziemy wysyłać swoje przedmioty na podstawie adresu Escrow, tak, upewnij się, że jest poprawne. jeśli masz złożyć zamówienie z niewłaściwego adresu, proszę, powiedz mi swój poprawny adres.
2. pozycje zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni po twój zapłaty.
3. proszę potwierdzenia preferowany sposób wysyłki przed zamawiania, Normalnie, to trwa 7-30 dni na przyjazd przez Chiny Poczta Lotniczej Poczta, i trwa 3-10 dni przez Express.
4. czasami, może to potrwać dłuższy czas z powodu złej pogody, strata czasu w odprawie celnej. tak więc proszę cierpliwie czekać, gdy dawca otrzymywać rzeczy na czasie. jeśli nie otrzymywać rzecz w ciągu 40 dni, prosimy o kontakt z nami, a następnie pomogę ci śledzić go.

Typ jednostki lot (100 części/lot)
Waga przesyłki 0.02kg (0.04lb.)
Rozmiar przesyłki 5cm x 5cm x 1cm (1.97in x 1.97in x 0.39in)
Materiał Topic Postage Stamps
Numer modelu Used Postage Stamps
Nazwa marki ANGEL LILY
Pieces 100 PCS/LOT
Country Many
Condition Unused With Post Mark, No Stick togher
Item Name Postage Stamps Brand

Napisz opinię

Temat Samolot Samoloty 100 Różnych Znaczki pocztowe Z Postu Znak Z Wielu Krajów Do Kolekcji

Temat Samolot Samoloty 100 Różnych Znaczki pocztowe Z Postu Znak Z Wielu Krajów Do Kolekcji

Pokrewne produkty