10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120


Nowy produkt

zł5.70

zł7.61

-25%Tagi: Tanie: 10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120, wysokiej jakości 10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120, dostawcy Szczotki do kąpieli, gąbki i Płuczki z Chin.

10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120 Funkcja:
Typ: Mydło Spieniania Siatki
Kolor: Jak pokaz obrazu
Danie Materiał: Nylon
Rozmiar: około 12x9 cm
10 x Mydło Siatki
Wysyłamy na Całym Świecie (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO). Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki. Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności. Wyślemy paczkę z Chin przez lotniczej poczta. Czas dostawy zależy od Wysyłka Przewoźnika, Zwyczajów i Post W Sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej czas dostawy zbiór ilościowego danych:
Akceptujemy E-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu. Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione polityk przy zamawianiu na Ultra-nonwoven.com! Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazda przeglądu, który jest dla nas bardzo ważne. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli można zostawić swoje prawdziwe uczucie tutaj. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji lub naszych usług, prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś informacje zwrotne, my rozwiązać problem natychmiast, dziękuję! Prosimy o Przesłanie nam z 9:00. Do 18:00. (GMT + 8) od Poniedziałku do Soboty . Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o przesłanie do nas i dać nam szansę, aby pomóc. Wszystkie wiadomości będą odpowiedział w ciągu 1 dnia roboczego (z wyjątkiem święta w Chinach). Jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości i będziemy odpowiadać na ciebie jak najszybciej. Przepraszamy za późną odpowiedź podczas święta (w zestawie Niedziele).

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.04kg (0.09lb.)
Rozmiar przesyłki 17cm x 11cm x 5cm (6.69in x 4.33in x 1.97in)
Kolor Biały
Nazwa marki Aihogard
Typ Rękawica
Wykorzystanie Czyszczenie
Produkt Kąpiel piłka/gąbki do kąpieli/kąpieli kwiat
Zastosowanie Ciało
Numer modelu N/A
Materiał Other

Napisz opinię

10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120

10 sztuk Mydło Siatki Mydło Spieniania Netto Bubble Oczek Worka Skóry Czyste Narzędzia DC120

Pokrewne produkty