Nova-20mm Okrągłe Druty Grube Carbonized Bambusa Przędzy Igły Igły Zestaw Chunky


Nowy produkt

zł15.27Tagi: Tanie: Nova 20mm Okrągłe Druty Grube Carbonized Bambusa Przędzy Igły Igły Zestaw Chunky, wysokiej jakości Nova-20mm Okrągłe Druty Grube Carbonized Bambusa Przędzy Igły Igły Zestaw Chunky, dostawcy Igły do szycia z Chin.

Super Nova 20mm Grubości Carbonized Bambusa Okrągłe Druty Zestaw Chunky Przędzy Dziewiarskich Igły
w tym: 1 para druty
akceptowane metody płatności: obecnie, można płacić za pomocą Visa , MasterCard , Western Union , Qiwi i przelew bankowy . więcej opcji płatności będą dostępne na Ultra-nonwoven.com w przyszłości
jak zapłacić kartą kredytową: przy składaniu zamówienia, wybrać karty kredytowej chcesz zapłacić z i będziesz być kierowane do bezpiecznego stronę płatności. następnie wystarczy postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie instrukcji.
jak zapłacić Przelewem Bankowym: 1. na kasie strony, wybierz Przelewu Bankowego jako metody płatności. 2. W Informacji sekcja Przelewu Bankowego, można zobaczyć informacje potrzebne do przesyłania płatności Escrow konto. 3. Proszę wydrukować sekcja zawierający swoje Przelew Bankowy Informacji. 4. Udać się do miejscowego banku do przesyłania płatności. przynieść drukowane Informacji i pokazać je do banku Przelew Bankowy oficer przed dokonaniem płatności. gdy kompletne, płatności odbędzie się bezpiecznie w Escrow konto. 5. jeżeli stan swojego zamówienia ma nie zmienić na “ kupującego zapłacił zamówienie ” 5 dni po ty 've wypłacane, prosimy o kontakt z nami 6. w Przypadku stosowania przelewy bankowe, proszę przesłać wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć wszystkie opłaty serwisowej banks'. to zapewni, że nas otrzymuje pełnej zapłaty i pomoże ci uniknąć walutowej straty spowodowane refundacji lub sporów.

Typ jednostki Para
Waga przesyłki 0.1kg (0.22lb.)
Rozmiar przesyłki 40cm x 12cm x 2cm (15.75in x 4.72in x 0.79in)
Typ Circular
Numer modelu Nova
Materiał 100% bambus
Wykorzystanie Szycie ręczne
Length of Needle Each 15cm
Length of Tube 52cm
Color of Tube Random
Size of Needle 20mm

Napisz opinię

Nova-20mm Okrągłe Druty Grube Carbonized Bambusa Przędzy Igły Igły Zestaw Chunky

Nova-20mm Okrągłe Druty Grube Carbonized Bambusa Przędzy Igły Igły Zestaw Chunky

Pokrewne produkty