Nowy wyświetlacz LCD matrix Dla 7 "Tablet wewnętrzna KR070IGOT-1154-A Ekran LCD Wymiana Modułu Panelu Darmowa Wysyłka


Nowy produkt

zł68.87Tagi: Tanie: Nowy wyświetlacz LCD matrix Dla 7 "Tablet wewnętrzna KR070IGOT 1154 A Ekran LCD Wymiana Modułu Panelu Darmowa Wysyłka, wysokiej jakości Nowy wyświetlacz LCD matrix Dla 7 "Tablet wewnętrzna KR070IGOT-1154-A Ekran LCD Wymiana Modułu Panelu Darmowa Wysyłka, dostawcy Tablet Lcd i Panele z Chin.

Wysyłka 1 zamówienie będzie wysyłać w ciągu 72 godzin roboczych po zapłaty potwierdzającej. Będziemy informować inmmediately kiedy zakupione produkty lub kolor nie są dostępne 2 pochodzi z pretective plastikowej folii na ekrany i bezpieczne opakowanie 3 wszystkie elementy mogą być wysłane przez DHL, EMS, chiny wysyła lotniczą poczta z transport ładunków nie do sprawdzenia działki posągi online 4 działka statek zamówić płatności przeznaczenia adres tylko! 5, dodatkowe wysyłek opłaty muszą być pobierana jeśli adres docelowy jest na zdalnego Areas' lista, uprzejmie proszę zrozumieć. 6 zamówienie zostanie ogłoszony jako niską wartość lub requirment klienta, aby uniknąć Duty/podatku. Ze względu na International trade polityki i szczupła marże, proszę zauważyć, nasz sprzedawca nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne należności/podatków lokalnych lub innych klientów odprawy w czasie. 7 paczkę będą pakowane bardzo dobrze przed wysyłką, aby uniknąć uszkodzenia.
Jakości i gwarancji 1 po pierwsze, mamy wszystkie lcd (ekran dotykowy) i wszystkie związane testowanie sprzętu do testowania i upewnić się, że są dobrej jakości, ponieważ wiemy, jeśli się to złe, który będzie nasz problem. 2 prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni po otrzymaniu przesyłki, jeśli jesteś niezadowolony z produktów (prawdziwe zdjęcia i inne dowody musi być podane), następnie oferujemy wymiana/zwrot jeżeli produkty nie są opisane. 3, jeśli element jest twój prossession więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane/drugiej strony, będziemy tylko zaoferować usługi wymiany po otrzymaniu element powrotu

Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.5kg (1.10lb.)
Rozmiar przesyłki 12cm x 12cm x 11cm (4.72in x 4.72in x 4.33in)
Nazwa marki XSRUPB
Typ produktu Tablet lcd
Kompatybilny marka Uniwersalny
Rozmiar ekranu 7 ~ 10 cal
Typ ekranu Pojemnościowy ekran
Numer modelu KR070IGOT-1154-A

Napisz opinię

Nowy wyświetlacz LCD matrix Dla 7 "Tablet wewnętrzna KR070IGOT-1154-A Ekran LCD Wymiana Modułu Panelu Darmowa Wysyłka

Nowy wyświetlacz LCD matrix Dla 7 "Tablet wewnętrzna KR070IGOT-1154-A Ekran LCD Wymiana Modułu Panelu Darmowa Wysyłka

Pokrewne produkty